01/02/2015to28/02/2015

Program Kinoteke za veljaču 2015

Kinoteka Zlatna vrata u Splitu; Fotografiju ustupila Kinoteka Zlatna vrata
Kinoteka Zlatna vrata u Splitu; Fotografiju ustupila Kinoteka Zlatna vrata

Uto 3.2. 17.30 I DALJE ALICE / Still Alice, 2014. Richard GlatzerWash Westmoreland, 101 min. (SAD/Fran)
Uto 3.2. 20.00 IDA / Ida , 2013. Pawel Pawlikowski, 82 min. (Polj/Dan/Fran/UK)
Sri 4.2. 17.30 IDA / Ida, 2013. Pawel Pawlikowski, 82 min. (Polj/Dan/Fran/UK)
Sri 4.2. 20.00 I DALJE ALICE / Still Alice, 2014. Richard GlatzerWash Westmoreland, 101 min. (SAD/Fran)
Čet 5.2. 17.30 I DALJE ALICE / Still Alice, 2014. Richard GlatzerWash Westmoreland, 101 min. (SAD/Fran)
Čet 5.2. 20.00 ISPOD KOŽE / Under the Skin, 2013. Jonathan Glazer, 108 min. (UK/SAD/Švic)
Pet 6.2. 17.30 IDA / Ida, 2013. Pawel Pawlikowski, 82 min. (Polj/Dan/Fran/UK)
Pet 6.2. 20.00 ISPOD KOŽE / Under the Skin, 2013. Jonathan Glazer, 108 min. (UK/SAD/Švic)
Sub 7.2. 17.30 TURIST / Turist / Force majeure, 2014. Ruben Östlund, 120 min. (Šve/Fra/Nor)
Sub 7.2. 20.00 I DALJE ALICE / Still Alice, 2014. Richard GlatzerWash Westmoreland, 101 min. (SAD/Fran)

Uto 10.2. 17.30 ISPOD KOŽE / Under the Skin, 2013. Jonathan Glazer, 108 min. (UK/SAD/Švic)
Uto 10.2. 20.00 IDA / Ida, 2013. Pawel Pawlikowski, 82 min. (Polj/Dan/Fran/UK)
Sri 11.2. 17.30 I DALJE ALICE / Still Alice, 2014. Richard GlatzerWash Westmoreland, 101 min. (SAD/Fran)
Sri 11.2. 20.00 POGREŠNA DOSTAVA / Dabba / The Lunchbox, 2013. Ritesh Batra, 104 min. (Ind/Fra/Njem/SAD)
Čet 12.2. 17.30 POGREŠNA DOSTAVA / Dabba / The Lunchbox, 2013. Ritesh Batra, 104 min. (Ind/Fra/Njem/SAD)
Čet 12.2. 20.00 MAMA / Mommy, 2014. Xavier Dolan, 139 min. (Kan)
Pet 13.2. 17.30 MAMA / Mommy, 2014. Xavier Dolan, 139 min. (Kan)
Pet 13.2. 20.00 IDA / Ida, 2013. Pawel Pawlikowski, 82 min. (Polj/Dan/Fran/UK)
Sub 14.2. 17.30 ISPOD KOŽE / Under the Skin, 2013. Jonathan Glazer, 108 min. (UK/SAD/Švic)
Sub 14.2. 20.00 MAMA / Mommy, 2014. Xavier Dolan, 139 min. (Kan)

Uto 17.2. 17.30 3. MOSORIJADA: MOSOR ŽIVI VJEČNO, 2014. Leon Rizmaul, 50 min.
Uto 17.2. 18.45 3. MOSORIJADA / IZ SPLITSKIH ARHIVA: POTOPLJENA OBALA, 20 mn.
Uto 17.2. 19.15 3. MOSORIJADA / IZ SPLITSKIH ARHIVA: SUNČANI JADRAN, 35 min.
Uto 17.2. 20.00 3. MOSORIJADA / IZ SPLITSKIH ARHIVA: FILMSKI ŽURNAL (1969)
Uto 17.2. 20.10 3. MOSORIJADA / IZ SPLITSKIH ARHIVA: TRI / Tri, 1965. Aleksandar Petrović, 80 min. (YU)
Sri 18.2. 17.30 MAMA / Mommy, 2014. Xavier Dolan, 139 min. (Kan)
Sri 18.2. 20.00 NEBRASKA / Nebraska, 2013. Alexander Payne, 115 min. (SAD)
Čet 19.2. 17.30 NEBRASKA / Nebraska, 2013. Alexander Payne, 115 min. (SAD)
Čet 19.2. 20.00 PASOLINI / Pasolini, 2014. Abel Ferrara, 86 min. (Fra/Belg/Ita)Pet 20.2. 17.30 PASOLINI / Pasolini, 2014. Abel Ferrara, 86 min. (Fra/Belg/Ita)Pet 20.2. 20.00 TURIST / Turist / Force majeure, 2014. Ruben Östlund, 120 min. (Šve/Fra/Nor)
Sub 21.2. 17.30 TURIST / Turist / Force majeure, 2014. Ruben Östlund, 120 min. (Šve/Fra/Nor)
Sub 21.2. 20.00 PASOLINI / Pasolini, 2014. Abel Ferrara, 86 min. (Fra/Belg/Ita)

Uto 24.2. 17.30 GOLI / Goli (dokumentarni film) 2014. Tiha K. Gudac, 75 min. (HRV)
Uto 24.2. 20.00 DJECA TRANZICIJE / Djeca tranzicije (dokumentarni film), 2014. Matija Vukšić, 81 min. (HRV)
Sri 25.2. 17.30 DJECA TRANZICIJE / Djeca tranzicije (dokumentarni film), 2014. Matija Vukšić, 81 min. (HRV)
Sri 25.2. 20.00 GOLI / Goli (dokumentarni film) 2014. Tiha K. Gudac, 75 min. (HRV)
Čet 26.2. 17.30 PASOLINI / Pasolini, 2014. Abel Ferrara, 86 min. (Fra/Belg/Ita)
Čet 26.2. 20.00 DVA DANA, JEDNA NOĆ / Deux jours, une nuit, 2014. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, 95 min. (Bel/Fra/Ita)
Pet 27.2. 17.30 DVA DANA, JEDNA NOĆ / Deux jours, une nuit, 2014. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, 95 min. (Bel/Fra/Ita)
Pet 27.2. 20.00 PASOLINI / Pasolini, 2014. Abel Ferrara, 86 min. (Fra/Belg/Ita)
Sub 28.2. 17.30 NEBRASKA / Nebraska, 2013. Alexander Payne, 115 min. (SAD)
Sub 28.2. 20.00 DVA DANA, JEDNA NOĆ / Deux jours, une nuit, 2014. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, 95 min. (Bel/Fra/Ita)

[izvor informacija Kinoteka Zlatna vrata]