Program Kinoteke Zlatna vrata za prvi mjesec 2015. godine

ČET 1.1.
PET 2.1.
SUB 3.1.
NED 4.1.
PON 5. 1.
UTO 6. 1.

Kinoteka Zlatna vrata u Splitu; Fotografiju ustupila Kinoteka Zlatna vrata
Kinoteka Zlatna vrata u Splitu; Fotografiju ustupila Kinoteka Zlatna vrata

ANIMIRANI PROGRAM:
SRI 7.1. 12.00 PČELICA MAJA / Maya the Bee Movie, 2014. Alexs Stadermann, Simon Pickard, 79 min. (Australia / Njem)
SRI 7.1. 14.00 ŠTRUMPFOVI 2 / The Smurfs 2, 2013. Raja Gosnell, 105 min. (SAD)
SRI 7.1. 16.00 BOBI I DISKO CRVI / Disco ormene, 2008. Thomas Borch Nielsen, 75 min. (Danska / Njem)
ČET 8.1. 12.00 BOBI I DISKO CRVI / Disco ormene, 2008. Thomas Borch Nielsen, 75 min. (Danska / Njem)
ČET 8.1. 14.00 PČELICA MAJA / Maya the Bee Movie, 2014. Alexs Stadermann, Simon Pickard, 79 min. (Australia / Njem)
ČET 8.1. 16.00 ŠTRUMPFOVI 2 / The Smurfs 2, 2013. Raja Gosnell, 105 min. (SAD)
PET 9.1. 12.00 ŠTRUMPFOVI 2 / The Smurfs 2, 2013. Raja Gosnell, 105 min. (SAD)
PET 9.1. 14.00 BOBI I DISKO CRVI / Disco ormene, 2008. Thomas Borch Nielsen, 75 min. (Danska / Njem)
PET 9.1. 16.00 PČELICA MAJA / Maya the Bee Movie, 2014. Alexs Stadermann, Simon Pickard, 79 min. (Australia / Njem)
SUB 10.1. 12.00 PČELICA MAJA / Maya the Bee Movie, 2014. Alexs Stadermann, Simon Pickard, 79 min. (Australia / Njem)
SUB 10.1. 14.00 ŠTRUMPFOVI 2 / The Smurfs 2, 2013. Raja Gosnell, 105 min. (SAD)
SUB 10.1. 16.00 BOBI I DISKO CRVI / Disco ormene, 2008. Thomas Borch Nielsen, 75 min. (Danska / Njem)

NED 11.1.
PON 12.1.

UTO 13.1. 17.00 GOLI / Goli (dokumentarni film) 2014. Tiha K. Gudac, 75 min. (HRV)
UTO 13.1. 19.00 POBJEDNIK CANNESA 2014. ZIMSKI SAN / Winter Sleep / Kis uykusu, 2014. Nuri Bilge Ceylan, 196 min. (Turska, Njem., Fra.)
SRI 14.1. 17.00 POBJEDNIK CANNESA 2014. ZIMSKI SAN / Winter Sleep / Kis uykusu, 2014. Nuri Bilge Ceylan, 196 min. (Turska, Njem., Fra.)
SRI 14.1. 20.30 DJECA TRANZICIJE / Djeca tranzicije (dokumentarni film), 2014. Matija Vukšić, 81 min. (HRV)
čet 15.1. 17.00 DJECA TRANZICIJE / Djeca tranzicije (dokumentarni film), 2014. Matija Vukšić, 81 min. (HRV)
ČET 15.1. 19.00 POBJEDNIK CANNESA 2014. ZIMSKI SAN / Winter Sleep / Kis uykusu, 2014. Nuri Bilge Ceylan, 196 min. (Turska, Njem., Fra.)
PET 16.1. 17.00 POBJEDNIK CANNESA 2014. ZIMSKI SAN / Winter Sleep / Kis uykusu, 2014. Nuri Bilge Ceylan, 196 min. (Turska, Njem., Fra.)
PET 16.1. 20.30 GOLI / Goli (dokumentarni film) 2014. Tiha K. Gudac, 75 min. (HRV)
SUB 17.1. 17.30 DJECA TRANZICIJE / Djeca tranzicije (dokumentarni film), 2014. Matija Vukšić, 81 min. (HRV)
SUB 17.1. 20.00 GOLI / Goli (dokumentarni film) 2014. Tiha K. Gudac, 75 min. (HRV)

NED 18.1.
PON 19.1.

UTO 20.1. 17.30 GOLI / Goli (dokumentarni film) 2014. Tiha K. Gudac, 75 min. (HRV)
UTO 20.1. 20.00 DJECA TRANZICIJE / Djeca tranzicije (dokumentarni film), 2014. Matija Vukšić, 81 min. (HRV)
SRI 21.1. 17.30 MOST NA KRAJU SVIJETA / Most na kraju svijeta, 2014. Branko Ištvančić, 114 min. (HRV, Srbija, BiH, Francuska)
SRI 21.1. 20.00 HAPPY ENDINGS / Happy Endings, 2014. Darko Šuvak, 90 min. (HRV)
ČET 22.1. 17.30 HAPPY ENDINGS / Happy Endings, 2014. Darko Šuvak, 90 min. (HRV)
ČET 22.1. 20.00 MOST NA KRAJU SVIJETA / Most na kraju svijeta, 2014. Branko Ištvančić, 114 min. (HRV, Srbija, BiH, Francuska)
PET 23.1. 17.30 MOST NA KRAJU SVIJETA / Most na kraju svijeta, 2014. Branko Ištvančić, 114 min. (HRV, Srbija, BiH, Francuska)
PET 23.1. 20.00 HAPPY ENDINGS / Happy Endings, 2014. Darko Šuvak, 90 min. (HRV)
SUB 24.1. 17.30 HAPPY ENDINGS / Happy Endings, 2014. Darko Šuvak, 90 min. (HRV)
SUB 24.1. 20.00 MOST NA KRAJU SVIJETA / Most na kraju svijeta, 2014. Branko Ištvančić, 114 min.(HRV, Srbija, BiH, Francuska)

NED 25.1.
PON 26.1.

UTO 27.1. 17.30 SVAKODNEVNA POBUNA / Everyday Rebellion, 2013. Arash T. Riahi, Arman T. Riahi, 110 min. (Austrija / Švicarska)
UTO 27.1. 20.00 TISUĆU PUTA LAKU NOĆ / Tusen ganger god natt / 1000 Times Good Night, 2013. Erik Pope, 117 min. (Norveška, Irska, Švedska)
SRI 28.1. 17.30 TISUĆU PUTA LAKU NOĆ / Tusen ganger god natt / 1000 Times Good Night, 2013. Erik Pope, 117 min. (Norveška, Irska, Švedska)
SRI 28.1. 20.00 SVAKODNEVNA POBUNA / Everyday Rebellion, 2013. Arash T. Riahi, Arman T. Riahi, 110 min. (Austrija / Švicarska)
ČET 29.1. 17.30 SVAKODNEVNA POBUNA / Everyday Rebellion, 2013. Arash T. Riahi, Arman T. Riahi, 110 min. (Austrija / Švicarska)
ČET 29.1. 20.00 TISUĆU PUTA LAKU NOĆ / Tusen ganger god natt / 1000 Times Good Night, 2013. Erik Pope, 117 min. (Norveška, Irska, Švedska)
PET 30.1. 17.30 SVAKODNEVNA POBUNA / Everyday Rebellion, 2013. Arash T. Riahi, Arman T. Riahi, 110 min. (Austrija / Švicarska)
PET 30.1. 20.00 20.00 DANA NA ZEMLJI / 20 000 Days on Earth, 2014. Ian Forsyth, Jane Pollard, 97 min. (UK)
SUB 31.1. 17.30 TISUĆU PUTA LAKU NOĆ / Tusen ganger god natt / 1000 Times Good Night, 2013. Erik Pope, 117 min. (Norveška, Irska, Švedska)
SUB 31.1. 20.00 20.00 DANA NA ZEMLJI / 20 000 Days on Earth, 2014. Ian Forsyth, Jane Pollard, 97 min. (UK)

[izvor informacija Kinoteka Zlatna vrata]